Auto-Connect L1 RCA Y2M1FT
Auto-Connect L1RCAY2M1FT er en kort Y-splitt med STP-konstruksjon (Shielded Twisted Pair), utviklet for å dele en signal med maksimal kontroll i støyfølsomme installasjoner. To RCA-hann inn, en RCA-hunn ut. Stabil, fleksibel og uslåelig i sin klasse.
- Lengde: 0.3 m
- Tilkobling: 2x RCA hann til 1x RCA hunn
- STP-konstruksjon med tvinnede ledere og separat skjerm
- 100% oksygenfri kobber (OFC)
- Dobbelt skjerming for EMI og RFI-reduksjon
- Split-tip for lav motstand og sikker kontakt
- Rød og svart fargekoding
- Fleksibelt og mykt PVC-hylster
Koaksial v.s. STP
STP-konstruksjonen er utviklet for å passe forsterkere med balanserte, differensielle RCA-innganger som de du finner hos produsenter som eksempelvis GAS og DLS. Ved å tvinne lederne og skille skjermen fra signaljorden elimineres støy direkte i kabelen. Det gjør STP til det opplagte valget i installasjoner der elektronisk støy og jordsløyfer ellers kan ødelegge lyden.
Koaksialkabelen er ofte det beste valget i bilinstallasjoner hvor det er uklart om utstyret støtter differensial signaloverføring. Den sentrale lederen bærer signalet mens skjermen tar seg av forstyrrelsene. En klassisk, velprøvd løsning som gir deg ren signal og mindre støy, spesielt i systemer med enklere forsterkere eller fullbridge-modeller uten balanserte RCA-innganger.
Auto-Connect bygger for helheten
Bak kabelen står Auto-Connect, et svensk varemerke med fullt fokus på tilbehør for bilens lydsystem. Sortimentet dekker alt fra ferdige plug & play-løsninger til avanserte kabelsett og kabler som denne er bygget for å prestere der det virkelig merkes. Riktig konstruksjon, riktig materiale, riktig resultat.
