BLAM L 165 PRO C
BLAM LIVE
LIVE-serien er et skritt opp fra RELAX-serien. Fortsatt med høy effektivitet men med ekstra påkostet materialvalg hvor du er garantert en utrolig lydopplevelse med detaljert og kraftig lyd.
BLAM L 165 PRO C
L165 PRO C er en høytytende 165 mm coaksialhøyttaler som kan levere opptil 20 W med en utrolig følsomhet på hele 95 dB. Den kombinerer en basshøyttaler med membran av cellulosemasse og en coaksialt montert 25 mm titan-diskant, begge utstyrt med kraftige neodym-magneter, for presis og dynamisk lydgjengivelse. Et 6 dB/oktav høypassfilter er integrert for enkel og effektiv installasjon.
- Max 200 W ? Nominell 100 W
- Frekvensrespons 90 Hz ? 25 Hz
- Impedanse 4 Ohms
- Følsomhet 95 dB
Woofer 6.5?? (165 mm)
- Glass fiber reinforced composite salad bowl
- High quality treated cellulose pulp membrane
- Peripheral butyl surround
- Spider long life ?Conex
- 39 mm coil on Kapton support
- Ultra-powerful 70 x 7 mm neodymium motor
Tweeter coaxial
- 25 mm coaxial titanium dome tweeter
- N38 neodymium push-pull motor
- Built-in 6 dB/octave high-pass filter
BLAM - Guy Bonneville
.jpg)
Bass Brothers har mange års erfaring med Blam og deres produkter, og har importen på dette merket i Norge.
Blam er en fransk høyttalerprodusent etablert i 2013, og lever etter ordtaket "Driven by passion". Lidenskap for lyd og musikk er fundamentet hos denne produsenten. Guy Bonneville har over 25 års erfaring i design og utforming av high-end høyttalere og er hjernen bak ethvert BLAM-produkt. "The French Sound" er basert på en visjon om å bevare mest mulig dynamikk samtidig som det føles naturlig. Det er en hårfin balanse mellom nøyaktig reproduksjon av mellomtone, bevare følelsene i stemmene og balansere det store dynamiske området som er nødvendig for å reprodusere de subtile nyansene. Det er slike faktorer som gir ekte liv og tilstedeværelse i musikken.